Miejsca na obozy , zielone szkoły, zimowiskaMiejsca  na obozy , zielone szkoły, zimowiska
Forgot password?

Informacje o firmie

Super Obozy.pl to firma która od 20 lat zajmuje się dla Państwa przygotowaniem miejsc pod organizację obozów sportowych , kolonii, zielonych szkół a także zgrupowań i imprez sportowych

Od czasu powstania ciągle udoskonalamy swoje usługi organizacji obozów i wprowadzamy nowe rozwiązania, których celem jest satysfakcja oraz zadowolenie Dyrektorów Prezesów Trenerów organizujących wypoczynek w postaci kolonii, zielonych szkół czy obozów sportowych.
Ośrodki naszej firmy to idealne miejsce na obozy, obozy sportowe czy także miejsce na wakacje ze względu na położenie, które sprzyja wypoczynkowi.

Naszym fundamentem są wykwalifikowani oraz przeszkoleni pracownicy – profesjonaliści, którzy posiadają ogromną wiedzę z obszaru organizacji wydarzeń turystycznych. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom codziennie oferujemy najwyższej jakości usługi oraz ciekawie spędzony czas.

Nasza działalność jest skierowana do Klientów poszukujących odpowiedzialnego i doświadczonego partnera potrafiącego wspomóc organizację imprez turystycznych.

Firma Vitaltur została uznana Najlepszym Usługodawcą Branży Turystycznej 2006 roku!

P.W. Vitaltur-com
ul. Kilińszczaków 7/1
64-915 Jastrowie
tel./fax: 604 936 806